Syn byłego piłkarza Widzewa Łódź na testach w Stali Stalowa Wola

20-letni Jakub Szarpak znalazł się w kręgu zainteresowań drugoligowej drużyny Stali Stalowa Wola. Pomocnik dziś ma pojawić się na treningu zespołu Mirosława Kality.

Więcej o piłce nożnej na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PLJakub Szarpak jest synem byłego piłkarza Widzewa Łódź Piotra Szarpaka, który w łódzkiej drużynie, w latach dziewięćdziesiątych, rozegrał ponad 150 spotkań. Dwukrotnie też zdobył z Widzewem mistrzostwo Polski.

20-letni pomocnik ma przez kilka dni trenować ze Stalówką. Niewykluczone, że w środę trener hutników Mirosław Kalita przetestuje go w sparingu z Polonią Przemyśl. Mecz rozegrany zostanie w Rzeszowie o godz. 14.30.

Blisko podpisania umowy ze stalowowolskim zespołem są natomiast obrońca Adrian Bartkiewicz oraz napastnik Radosław Mikołajczak. Obaj w ubiegłej rundzie bronili barw Elany Toruń. - W rundzie wiosennej powinni być oni wzmocnieniem naszej drużyny - podkreśla trener Stali, który liczy również na pozyskanie innego napastnika Macieja Kisiela (Wigry Suwałki) oraz pomocnika Mateusza Młynarczyka (Sandecja Nowy Sącz).