PLH. Ostatni mecz Ciarko PBS-u w Sanoku przed play-off. Rywalem GKS Tychy

Dziś o godz. 18 zespół Ciarko PBS-u Bank KH Sanok czeka ostatni mecz przed własną publicznością w rundzie zasadniczej. Sanoczanie podejmować będą drugi w tabeli GKS Tychy.

Więcej o sporcie na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PLPojedynek będzie szczególnie ważny dla gości, którzy z JKH GKS-em Jastrzębie walczą o fotel wicelidera przed zbliżającą się fazą play-off. Pewni pierwszej lokaty są natomiast mistrzowie Polski. Zespół Sztefana Mikesza walkę o tytuł rozpocznie od półfinału, w związku z czym końcówkę rundy zasadniczej poświęcił na przygotowanie się właśnie pod kątem rywalizacji o medale.

A w niej pomóc mają zakontraktowani w ostatnim dniu okienka transferowego dwaj słowaccy napastnicy: Martin Bellus oraz Tomas Mery. - Na pewno będą wzmocnieniem naszej ofensywy - powiedział Piotr Krysiak, prezes Ciarko PBS-u, który dodał, że liczy na debiut nowych zawodników już w piątkowej konfrontacji z tyszanami.

Po zakończeniu 40. serii spotkań w Polskiej Lidze Hokejowej nastąpi dwutygodniowa przerwa. Po niej do rozegrania pozostaną dwie kolejki. Sanoczanom oprócz wspomnianego spotkania z GKS-em pozostał mecz w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem. Runda play-off rozpocznie się z początkiem marca.