Futsal. Reprezentacja Polski zagra z Mołdawią

Reprezentacja Polski w futsalu wraca na Podkarpacie. 5 i 6 grudnia biało-czerwoni zmierzą się z Mołdawią. Spotkania odbędą się w Rzeszowie i Krośnie.

Więcej o piłce nożnej na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PL- Wracamy na Podkarpacie, gdzie spotkania futsalu cieszyły się dużą popularnością - nie kryje zadowolenia prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i zarazem członek zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej Kazimierz Greń.

W środę i czwartek futsalowa reprezentacja Polski towarzysko zmierzy się z Mołdawią. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Rzeszowie w hali Podpromie. Dzień później pojedynek rozegrany zostanie w Krośnie (hala przy ul. Bursaki). - Na Podkarpaciu atmosfera zawsze była kapitalna. Słyszałem, że w obu spotkaniach ma nas obserwować komplet kibiców. Właśnie w takich warunkach powinniśmy grać i wierzę, że wspaniały doping doda nam skrzydeł - mówi na oficjalnej stronie PZPN Klaudiusz Hirsz, dla którego konfrontacja z Mołdawią będzie debiutem w roli nowego trenera reprezentacji Polski.

W poprzednim roku, w październiku biało-czerwoni dwukrotnie mierzyli się z najbliższym rywalem. Bilans to porażka 2:4 i remis 1:1. - Na pewno jest to niewygodny rywal. Liczę jednak na udany rewanż i rozpoczęcie pracy od zwycięstw - dodaje Hirsch.

Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 18. Wstęp będzie wolny.