Mistrz Polski gromi Unię. Pierwsza bramka Wolskiego w PLH [WIDEO]

Zespół Ciarko PBS-u Bank Sanok nie pozostawił złudzeń ekipie Aksam Unii Oświęcim. Mistrzowie Polski rozbili rywali 6:0 i umocnili się na pozycji lidera Polskiej Ligi Hokejowej.

Więcej o sporcie na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PL

Znakomity występ w tym meczu zaliczył Wojtek Wolski, który przeciwko Aksam Unii zaliczył pierwsze trafienie w Polskiej Lidze Hokejowej. 26-latek gola zdobył w 42. minucie, kiedy popisał się skuteczną dobitką po strzale z dystansu Pavla Mojzisa. Wówczas było już 5:0 dla gospodarzy, dla których wcześniej bramki zdobywali kolejno: Martin Vozdecky, Mojzis, Peter Bartos, Jozef Vitek. Wynik spotkania na pięć minut przed końcem ustalił Ivo Kotaska.

Wolski oprócz pierwszej bramki w PLH zapisał na swym koncie w tym meczu dwie asysty. Zawodnik Washington Capitals miał udział przy drugiej i ostatniej bramce.

W niedzielę sanoczanie zmierzą się na wyjeździe z JKH GKS-em Jastrzębie. Początek meczu o godz. 18.