Wicelider za mocny dla Siarki. Porażka beniaminka w Puławach

Zespół Siarki Tarnobrzeg doznał drugiej porażki w tym sezonie. W sobotę ekipa Michała Szymczaka przegrała w Puławach z tamtejszą Wisłą 0:1.

Więcej o piłce nożnej na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PL

Tarnobrzeżanie gola stracili w 70. minucie po rzucie karnym, który został podyktowany za faul Jakuba Łuczakowskiego na Marku Nowaku. "Jedenastkę" skutecznie wykorzystał Konrad Nowak i jak się później okazało bramka ta przesądziła o zwycięstwie gospodarzy.

Gospodarze mogli wygrać wyżej, ale sytuacji sam na sam z Kamilem Beszczyńskim nie wykorzystał w 81. minucie Piotr Charzewski.