Stalówka wygrywa, Siarka przegrywa. Makabryczna kontuzja

Kolejne sparingi rozegrali drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola i Siarki Tarnobrzeg. W meczu tych drugich doszło do makabrycznie wyglądającej kontuzji.

Więcej o sporcie na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PLStal Stalowa Wola wygrała 2:0 z Wisłą Puławy, a dwie bramki zdobył Wojciech Białek. W Stalówce testowani byli bramkarz Strumyku Malawa Kamil Zieliński, wychowanek Stali Dariusz Bartnik z Unii Nowa Sarzyba i Jakub Popielarz z Lechii Gdańsk. Największe szanse na angaż ma ten ostatni. Blisko Stalówki jest też Sławomir Jagła z Wisły Puławy.

W Stali nie zagrają natomiast Damian Juda i Piotr Gilar.

Z kolei beniaminek II ligi Siarka Tarnobrzeg przegrała z Wierną Małogoszcz 1:2. Jedyną bramkę dla siarkowców zdobył Jarosław Piątkowski. Tarnobrzeżanie mogli przegrać wyżej, ale Kamil Beszczyński na początku spotkania obronił rzut karny.

Pojedynek jednak dla obu drużyn skończył się praktycznie już w pierwszej połowie, gdy kontuzji doznał piłkarz Wiernej, Maciej Pastuszka. Chciał zrobić zwód, ale noga nie poszła za ciałem. Efekt? Złamanie kości strzałkowej z przemieszczeniem, które wyglądało koszmarnie.