Sport.pl

Szpilka o aresztowaniu Kosteckiego: "Zrobili to po złości" [WIDEO]

"Liczę na to, że jednak go wypuszczą. Przecież się nie ukrywał. Sam mówił, że kończy walkę i idzie siedzieć. Zamknęli go, zrobili to po złości. Brak słów." - powiedział portalowi ringpolska.pl Artur Szpilka, zapytany o to co czuje po aresztowaniu kolegi Dawida Kosteckiego.

Więcej o sporcie na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PLKostecki został zatrzymany przez policję w nocy z wtorku na środę. Na dziesięć dni przed walką życia, z Amerykaninem Royem Jonesem jr. "Cygan" kilka tygodni temu został skazany na 2,5 roku więzienia za współkierowanie grupą przestępczą, która zarabiała na prowadzeniu trzech agencji towarzyskich. Nie dostał jednak żadnego wezwania do stawienia się na odbycie kary. "Ja bym to skomentował po swojemu, ale nie wypada" - stwierdził Szpilka.

On kilka lat temu miał podobną "przygodę" jak teraz Kostecki. Kilka godzin przed walką z Wojciechem Bartnikiem, trafił za kratki. "Między mną a Dawidem jest różnica. Ja już dostałem bilet, miałem się stawić do odbywania kary, a on nie miał." - mówi w wywiadzie Szpilka.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!