Sport.pl

Kostecki zatrzymany. Kto powalczy z Royem Jonesem jr?

Na dziesięć dni przez zaplanowaną walką z legendą boksu Royem Jonesem jr, rzeszowski pięściarz Dawid "Cygan" Kostecki został zatrzymany przez policję. Wydaje się więc, że do walki nie dojdzie. Organizatorzy mają już zastępstwo dla "Cygana".

Więcej o sporcie na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PL"Cygana" zatrzymano wczoraj na ul. Ostrobramskiej, gdy wyszedł z biurowca Polsatu. Nakaz "niezwłocznego doprowadzenia do zakładu karnego" boksera 8 czerwca wydał wydział karny Sądu Okręgowego w Rzeszowie. - Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie dokument dotarł 14 czerwca - mówi nam Paweł Międlar, rzecznik podkarpackiej policji.

Może to więc oznaczać, że Kostecki nie będzie mógł walczyć 30 czerwca w Łodzi z Royem Jonesem jr. Organizatorzy gali nie mają zamiaru odwoływać, a Amerykanin ma już nowego rywala. Kosteckiego zastąpić ma inny polski zawodnik, Paweł Głażewski.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!