Sport.pl

Resovia vs Jeziorak: Dobrze pożegnać się z kibicami

Drugoligowi piłkarze Resovii w sobotę na własnym stadionie podejmować będą walczącego wciąż o utrzymanie Jezioraka Iława. Dla podopiecznych Marcina Jałochy będzie to ostatni mecz przed własną publicznością w tym sezonie.

Więcej rzeszowskiej piłce nożnej na RZESZOW.SPORT.PLResoviacy będą mieli wiec okazję do pożegnania się w dobrym stylu z własnymi kibicami. Po dwóch spotkaniach przy pustych trybunach na Wyspiańskiego i, co by nie mówić, słabych wynikach, drużyna Marcina Jałochy ma coś do udowodnienia swoim fanom. Trzy pojedynki u siebie i tylko dwa oczka na koncie nie jest wynikiem godnym "pasiaków", którzy aspiracje mają na pewno większe niż druga liga wschodnia. Dodatkowo Resovia w dalszym ciągu ma szansę na podium. Do trzeciego Znicza Pruszków i czwartego Motoru Lublin traci bowiem tylko dwa punkty. Natomiast piąta w tabeli Puszcza Niepołomice wyprzedza rzeszowski zespół o jedno oczko. - Teraz już gramy na luzie. Nic nam nie grozi, ani spadek, ani awans. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i zająć jak najwyższą pozycję na koniec sezonu - potwierdza skrzydłowy Resovii Michał Ogrodnik.

- Niestety taka jest rzeczywistość, że awansowali inni i musimy się z tym pogodzić. Najważniejsze jednak, że punktujemy i piłka nas cieszy - dodaje z kolei prawy obrońca "pasiaków" Michał Chrabąszcz.

Początek meczu z Jeziorakiem w sobotę o godz. 17.

Pozostałe pary 33. kolejki:

Stomil Olsztyn - Stal Sandeco Rzeszów, Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola, Okocimski Brzesko - Wisła Puławy, Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków, Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Siedlce 0:3 (w). Pauza: Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Motor Lublin.

Więcej o: