Sport.pl

Dziś Asseco Resovia pozna rywala w I rundzie play-off

Dziś wieczorem siatkarze Asseco Resovii poznają rywala w ćwierćfinale play-off PlusLigi. Bez względu jednak na to, kto nim będzie pierwsze spotkania w Rzeszowie rozegrane zostaną w piątek i sobotę (9 i 10 marca).
Resoviacy rywala mieli poznać w poniedziałek. Jednak wskutek żałoby narodowej ostatni mecz fazy zasadniczej PlusLigi pomiędzy Tytanem AZS-em Częstochowa a Delectą Bydgoszcz został przełożony na dziś na godz. 19. W od jego wyniku zależy to, która drużyna zagra z Asseco Resovią.

Podopieczni Andrzeja Kowala uplasowali się na trzecim miejscu w tabeli i zmierzą się z szóstym zespołem ligi. Przed meczem w Częstochowie pozycję tę zajmuje Fart Kielce i ma punkt więcej od częstochowian. Jeśli ci nie wygrają, właśnie kielczanie zmierzą się z Asseco Resovią. Zwycięstwo Tytana AZS-u natomiast spowoduje, że resoviacy walczyć będą właśnie z akademikami. - Chcąc grac w finale nie powinno mieć dla nas znaczenia z kim zagramy - mówił po ostatnim ligowym spotkaniu z Jastrzębskim Węglem przyjmujący Asseco Resovii, Mateusz Mika. - Do Kielc mamy bliżej - dodał z uśmiechem.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!