Sport.pl

Za tydzień półfinał Pucharu CEV. Są jeszcze bilety

W środę 14 marca siatkarze Asseco Resovii, w pierwszym spotkaniu półfinałowym w europejskim Pucharze CEV, zagrają ze słoweńskim ACH Volley Lubljana. W dalszym ciągu można nabywać bilety na to spotkanie.
Resoviacy po przejściu czterech rund eliminacyjnych są już o krok od finału Pucharu CEV. Na przeszkodzie staje im najlepsza drużyna słoweńskiej ligi, uczestnik Ligi Mistrzów ACH Volley Lubljana. Pierwsze spotkanie w rywalizacji odbędzie się w środę 14 marca o godz. 18 w Rzeszowie. Rewanż zaplanowano na sobotę, 17 marca w Lubljanie. Aby awansować do finału rzeszowianie muszą wygrać oba mecze lub jeden i dodatkowo "złotego seta" rozgrywanego po drugim pojedynku.

Pierwszy krok do finału siatkarze Asseco Resovii muszą zrobić wygrywając we własnej hali. Bardzo liczą też na doping kibiców. A w sprzedaży wciąż sa bilety na to spotkanie. Ich rezerwacja odbywa się za pośrednictwem strony www.assecoresovia.pl. Bilety odbierać można na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie. Ceny wejściówek to 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy).

Więcej o: