Od czwartku rusza sprzedaż biletów na play-off

W piątek siatkarzy Asseco Resovii czeka ostatni pojedynek sezonu zasadniczego w PlusLidze. W Rzeszowie resoviacy zmierzą się z Jastrzębskim Węglem. Kilka dni po tym spotkaniu ruszą już play-offy. A w czwartek wystartuje rezerwacja biletów na pierwszy dwumecz ćwierćfinałowy.
Na razie jeszcze nie wiadomo, kto będzie rywalem rzeszowian. Pewne jest, że podopieczni Andrzeja Kowala do walki w play-off wystartują z trzeciej pozycji i zagrają pierwsze mecze z szóstą drużyną ligi. Na kolejkę przed zakończeniem sezonu zasadniczego pozycję tę zajmuje Fart Kielce, ale ostatnie mecze mogą jeszcze sporo namieszać. Ochotę na poprawienie swojego miejsca w tabeli mają jeszcze Tytan AZS Częstochowa i AZS Politechnika Warszawska. I któraś z tych trzech drużyn będzie przeciwnikiem Asseco Resovii w ćwierćfinale.

Pierwsze dwa spotkania odbędą się w Rzeszowie (najprawdopodobniej 8 i 9 marca). Rywalizacja toczyć się będzie do trzech zwycięstw. Trzeci i ewentualny czwarty pojedynek rozegrany zostanie w hali rywali, a jeśli będzie musiało dojść do piątego meczu odbędzie się on w Rzeszowie.

Na pierwsze dwa pojedynki w Rzeszowie, od czwartku od godz. 9 na stronie www.assecoresovia.pl , będzie można rezerwować bilety. Na fazę play-off obowiązują oczywiście karnety, ale osoby ich nie posiadające będą mogły kupić wejściówkę. Ceny nie ulegają zmianie i wynoszą 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).

Szczegóły rezerwacji na stronie www.assecoresovia.pl .