W piątek rusza sprzedaż biletów na mecze Asseco Resovii

2 marca w ostatniej kolejce rundy zasadniczej w PlusLidze Asseco Resovia podejmie Jastrzębski Węgiel, a 14 marca zagra ze słoweńskim ACH Volley Lubljana w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu CEV. Od piątku można kupować bilety na oba spotkania.
O godz. 9 ruszy rezerwacja biletów na mecz z jastrzębianami. Odbiór rezerwacji zakończy się dzień przed spotkaniem, a nieodebrane bilety trafią do kasy w hali Podpromie i będą sprzedawane już na trzy godziny przed pojedynkiem. Ceny wejściówek to 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).

Tego samego dnia ruszy też rezerwacja biletów na pierwszy pojedynek półfinałowy w Pucharze CEV z ACH Volley Lubljana, który zaplanowano na środę 14 marca. Na to spotkanie nie będą już obowiązywały karnety, ale ich posiadacze otrzymują prawo pierwokupu swoich miejsc. Dla nich też właśnie ruszy sprzedaż w najbliższy piątek, która zakończy się w niedzielę 4 marca. Do tego też dnia trzeba będzie odebrać zarezerwowane bilety.

Z kolei w poniedziałek 5 marca o godz. 9 ruszy sprzedaż normalna wejściówek na mecz w Pucharze CEV. Ceny biletów na mecze z ACH Volley Lubljana to 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy) dla posiadaczy karnetów i 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy) dla pozostałych.

Rezerwacja odbywa się za pośrednictwem strony www.assecoresovia.pl. Bilety odbierać można natomiast na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie.