Jedź do Lubljany! Pomóż Asseco Resovii w Pucharze CEV

17 marca siatkarze Asseco Resovii rozegrają w Lubljanie rewanżowy mecz półfinałowy Pucharu CEV. Kibice organizują wyjazd na to spotkanie, by pomóc swoim ulubieńcom w awansie do ścisłego finału.
Rzeszowscy siatkarze o awans do finału Pucharu CEV rywalizowali będą ze słoweńskim ACH Volley Lubljana. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Rzeszowie w środę 14 marca. Rewanż zaplanowano trzy dni później, w sobotę w stolicy Słowenii.

Aby awansować do kolejnej rundy trzeba wygrać dwa spotkania, albo jeden i tzw. "złotego seta". Ten odbywa się po drugim meczu, w tym przypadku byłby więc rozegrany w Lubljanie. Rzeszowski Klub Kibica chce więc pomóc swoim siatkarzom w walce o finał w hali rywali.

Wyjazd z Rzeszowa kibice planują dzień przed meczem wieczorem. W sobotę rano chcą zwiedzać stolicę Słowenii, a wieczorem udać się na pojedynek. W drogę powrotną wyruszą tuż po meczu, by w niedzielę zameldować się w kraju.

Zapisy na wyjazd odbywać się będą podczas spotkań Asseco Resovii do 7 marca włącznie. Ze względu na duże zainteresowanie wyjazdem warto zapisywać się jak najszybciej. Obowiązuje bowiem kolejność zgłoszeń.

Koszt wyjazdu to 60 zł dla członków SSPS-u i 250 zł dla pozostałych kibiców.