Asseco Resovia zakończy rundę zasadniczą w piątki

Spotkania 17. i 18. kolejki PlusLigi, w których siatkarze Asseco Resovii zmierzą się odpowiednio z Delectą Bydgoszcz i Jastrzębskim Węglem odbędą się w piątki, 24 lutego i 2 marca. Oba pokaże telewizja Polsat Sport.
Przed resoviakami już tylko dwa mecze w fazie zasadniczej PlusLigi. Spotkania te zadecydują o rozstawieniu w play-off, choć wielce prawdopodobne jest, że siatkarze Asseco Resovii pozycji w tabeli już nie zmienią. Do drugiej Zaksy Kędzierzyn-Koźle tracą co prawda tylko dwa punkty, ale kędzierzynianie mogą już nie stracić nawet żadnego "oczka". Z kolei nad zespołami z pozycji cztery i pięć, czyli Delectą Bydgoszcz i Jastrzębskim Węglem rzeszowianie mają pięć punktów przewagi. Wystarczy więc, że w jednym z dwóch ostatnich spotkań zdobędą punkt i tym samym utrzymają trzecią pozycję.

A oba pojedynki będzie można śledzić na ekranach telewizorów. Już w najbliższy piątek o godz. 18 Asseco Resovia zagra z Bydgoszczy z Delectą. Tydzień później rzeszowianie podejmą Jastrzębski Węgiel, także o godz. 18. Oba pojedynki pokaże Polsat Sport.

W piątek o godz. 9 ruszy rezerwacja biletów na mecz z jastrzębianami. Odbiór rezerwacji zakończy się dzień przed spotkaniem, a nieodebrane bilety trafią do kasy w hali Podpromie i będą sprzedawane już na trzy godziny przed pojedynkiem. Ceny wejściówek to 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).

Tego samego dnia ruszy też rezerwacja biletów na pierwszy pojedynek półfinałowy w Pucharze CEV z ACH Volley Lubljana, który zaplanowano na środę 14 marca. Na to spotkanie nie będą już obowiązywały karnety, ale ich posiadacze otrzymują prawo pierwokupu swoich miejsc. Dla nich też właśnie ruszy sprzedaż w najbliższy piątek, która zakończy się w niedzielę 4 marca. Do tego też dnia trzeba będzie odebrać zarezerwowane bilety.

Z kolei w poniedziałek 5 marca o godz. 9 ruszy sprzedaż normalna wejściówek na mecz w Pucharze CEV. Ceny biletów na mecze z ACH Volley Lubljana to 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy) dla posiadaczy karnetów i 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy) dla pozostałych.

Rezerwacja odbywa się za pośrednictwem strony www.assecoresovia.pl. Bilety odbierać można natomiast na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie.