Marta Półtorak, prezes PGE Marmy: Zawsze mogło być lepiej

- Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej - mówi dla portalu SportoweFakty.pl Marta Półtorak, prezes PGE Marmy Rzeszów zapytana o skład zespołu. - Jest jednak bardzo wcześnie i trudno przed sezonem mówić, jak dany zawodnik się zaprezentuje - dodaje.
W odróżnieniu od poprzednich sezonów ekipa PGE Marmy nie jest zbudowana na styk. Są rezerwowi, którzy w każdej chwili mogą wskoczyć do składu w miejsce kontuzjowanych żużlowców. - Każdy sport obfituje w urazy, a żużel w szczególności. Poza tym, czasami jest problem, kiedy u jednego z zawodników wystąpi zwykła choroba. Teraz mamy większą liczbę zawodników i możemy spokojnie wejść w sezon. Drobne problemy nie będą nam już przeszkadzać - zauważa w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl prezes Półtorak, która ma nadzieję na dobre występy zespołu.

- Liczę, że nasz zespół pokaże się z dobrej strony i kibice będą zadowoleni. Wierzę, że zawodnicy, których mamy, spełnią oczekiwania i staną na wysokości zadania - mówi prezes PGE Marmy Rzeszów.