Asseco Resovia w Pucharze CEV w TV... albo w internecie

Jest spora szansa na to, że oba spotkania półfinału europejskiego Pucharu CEV pomiędzy Asseco Resovią i ACH Volley Lubljana będzie można obejrzeć w telewizji. Gdyby jednak to się nie udało, być może mecze będzie można zobaczyć w internecie.
Siatkarze z Rzeszowa awansowali już do półfinałów Pucharu CEV, ale dotąd żadna polska telewizja nie pokazywała ich meczów. Może to się zmienić, bowiem negocjację w sprawie transmisji ze spotkań półfinałowych prowadzi Polsat Sport.

Gdyby jednak polsatowcom nie udało się dogadać z europejską konfederacją siatkówki (CEV) jest jeszcze jedno wyjście, by oglądnąć spotkanie, które odbędzie się w Rzeszowie. - Wystąpimy wtedy o możliwość przeprowadzenia transmisji internetowej z meczu w naszej hali - informuje Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.

Pierwsze spotkanie pomiędzy Asseco Resovią i ACH Volley Lubljana odbędzie się w Rzeszowie 14 marca o godz. 18. Rewanż zaplanowano na 17 marca w Lubljanie. Rewanżowy mecz ma pokazać słoweńska telewizja, która już podobno ma wykupione prawa do transmisji z tego spotkania.