Tichacek przed Fenerbahce: Na pewno zagramy lepiej

Przed zespołem Asseco Resovii rewanżowe spotkanie Challenge Round Pucharu CEV z Fenerbahce Stambuł. W pierwszym meczu podopieczni Andrzeja Kowala ulegli 2:3.
Resoviacy, aby awansować do półfinału europejskich rozgrywek muszą nie tylko pokonać zespół Daniela Castellaniego, ale również wygrać później złotego seta. - Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek i mam nadzieję, że wyjdziemy z niego zwycięsko, a później też na swoją korzyść rozstrzygniemy złotego seta. Fenerbahce, to zdecydowanie najmocniejszy rywal z dotychczasowych w Pucharze CEV, ale jak najbardziej do przejścia. Przed własną publicznością na pewno zagramy lepiej niż w pierwszym meczu w Stambule - zaznacza w rozmowie z portalem siatka.org , rozgrywający Asseco Resovii Lukas Tichacek.