Przyjmujący Asseco Resovii: Motywacji nam nie zabraknie

Dziś siatkarze Asseco Resovii rozegrają pierwszy mecz w Challenge Round Pucharu CEV z Fenerbahce Stambuł. Przyjmujący naszej drużyny Paul Lotman twierdzi, że zespół musi się odbudować mentalnie i powalczyć o zwycięstwo.
- Bardzo ważna będzie nasza odpowiednia reakcja po dwóch porażkach z rzędu ze Skrą. Mam nadzieję, że się szybko podniesiemy i zagramy dobre spotkanie. Na pewno nie zabraknie nam motywacji tym bardziej, że zdajemy sobie z dużej szansy awansu do półfinału CEV Cup. Musimy jednak odbudować się mentalnie i powalczyć o zwycięstwo. Rewanż mamy wprawdzie u siebie, ale zawsze lepiej jest uzyskać korzystny wynik już w pierwszym spotkaniu. Wiemy, że Fenerbahce to bardzo dobry zespół i ciężki rywal do przejścia, ale zrobimy wszystko żeby awansować do dalszej fazy - mówi Amerykanin.

Mecz w Stambule rozpocznie się o godz. 19:30 czasu miejscowego (18:30 czasu polskiego). Rewanż rozegrany zostanie w środę, 8 lutego w Rzeszowie. Transmisję z dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polskie Radio Rzeszów.