Kup bilet na mecz Asseco Resovii w Pucharze CEV. Od piątku

W Challenge Round Pucharu CEV siatkarze Asseco Resovii zmierzą się z tureckim Fenerbahce Stambuł. Pierwszy mecz odbędzie się 31 stycznia w Turcji, rewanż zaplanowano na 8 lutego w Rzeszowie. I na to spotkanie, od piątku, będzie można rezerwować bilety.
Siatkarze Asseco Resovii, którzy od początku rywalizują w europejskim Pucharze CEV, w Challenge Round trafili na bardzo trudnego rywala. Fenerbahce grało w Lidze Mistrzów, ale w grupie E zajęło trzecie miejsce, ustępując pola znakomitym firmom rosyjskim i włoskim. Wyprzedziły ich zespoły Lokomotivu Nowosybirsk i Lube Banca Macerata.

Trenerem Turków jest Argentyńczyk Daniel Castellani, który prowadził naszą kadrę, a także PGE Skrę Bełchatów, a wwiazdami Fenerbahce są dwaj znakomici siatkarze światowej klasy Serb Ivan Miljković oraz Kubańczyk Leonel Marshall. Do zespołu Fenerbahce w ostatnim czasie dołączył też inny znakomity siatkarz, kapitan reprezentacji Argentyny, 25-letni przyjmujący Rodrigo Quiroga.

Pierwsze spotkanie w rywalizacji Asseco Resovii z Fenerbahce odbędzie się w Turcji we wtorek 31 stycznia o godz. 19.30 czasu miejscowego (godz. 18.30 czasu polskiego), rewanż zaplanowano na środę 8 lutego w Rzeszowie.

Od tego etapu rozgrywek w Pucharze CEV posiadacze karnetów na mecze rzeszowskiej drużyny w obecnym sezon muszą zakupić bilety, chcąc obejrzeć na żywo zmagania obu ekip. Przysługuje im jednak pierwszeństwo do wykupu swoich miejsc.

Rezerwacja dla "karnetowiczów" rozpocznie się w piątek 27 stycznia od godz. 9 i potrwa do 1 lutego do godz. 18. Do tego też dnia należy odebrać zarezerwowane bilety. Rezerwacja normalna, rozpocznie się 2 lutego o godz. 9 i potrwa do 7 lutego do godz. 18. Ceny biletów: posiadacze karnetów - 25 zł normalny i 15 ulgowy; pozostali 35 zł normalny i 25 zł ulgowy.

Również w piątek 27 stycznia od godz. 9 można będzie zarezerwować bilety na najbliższy mecz PlusLigi, w którym 4 lutego Asseco Resovia podejmie w hali Podpromie wicemistrzów Polski, Zaksę Kędzierzyn-Koźle.

Rezerwacja na oba spotkania odbywa się za pośrednictwem strony www.assecoresovia.pl.