Znamy terminy meczów Asseco Resovii w Pucharze CEV

Asseco Resovia w 1/4 finału europejskiego Pucharu CEV zmierzy się z francuskim zespołem Arago de Sete.
Pierwszy mecz rozegrany zostanie 11 stycznia o godz. 20 we Francji. Rewanż zaplanowano na wtorek, 17 stycznia, na godz. 18 w Rzeszowie. Termin wtorkowy podyktowany jest turniejem finałowym Pucharu Polski, który zaplanowano na 21 i 22 stycznia.

Zwycięzca tego dwumeczu awansuje do Challenge Round, gdzie zmierzy się z jedną z czterech drużyn, które w fazie grupowej Ligi Mistrzów zajmą trzecie miejsca.

Z Fartem wcześniej

Spotkanie 11. kolejki PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią i Fartem Kielce odbędzie się w sobotę 14 stycznia, a nie, jak wcześniej planowano, w poniedziałek. Zmiana terminu spowodowana jest występem rzeszowian w Pucharze CEV.

Z kolei mecz 12. kolejki pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i Asseco Resovią odbędzie się w niedzielę 29 stycznia o godz. 14.30. Spotkanie to na żywo pokażą Polsat Sport i TV4.

Pojedynki 1/4 finału Pucharu Polski z Indykpolem AZS-em Olsztyn zaplanowano natomiast na 4 stycznia (godz. 18) w Olsztynie i 7 stycznia (godz. 17) w Rzeszowie.

Bilety od 2 stycznia

Na spotkania z Fartem Kielce, francuskim Arago de Sete i Indykpolem AZS-em obowiązują karnety. Na miejsca niezajęte przez posiadaczy karnetów można jednak kupować bilety. Ich sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek, 2 stycznia, o godz. 9 na stronie internetowej www.assecoresovia.pl.

Ceny biletów to 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).