Sport.pl

Siatkarze Asseco Resovii w rolach głównych w Japonii

Reprezentacja Polski siatkarzy wygrała drugie spotkanie podczas odbywającego się w Japonii Pucharu Świata. Biało-czerwoni pokonali 3:1 mistrzów Europy, Serbów. Po raz kolejny w polskiej ekipie dobre występy zanotowali siatkarze Asseco Resovii - Piotr Nowakowski i Krzysztof Ignaczak.
Pierwszy zdobył 14 punktów, 7 atakiem (przy 54 - procentowej skuteczności), 6 blokiem i jedno "oczko" dorzucił w polu zagrywki.

Ignaczak z kolei w przyjęciu pomylił się tylko raz, pozostałe zagrywki przyjmując perfekcyjnie z 74-procentową skutecznością. Obronił też pięć ataków rywali.

Trzeci z siatkarzy Asseco Resovii występujących w Pucharze Świata, Amerykanin Paul Lotman, nie pojawił się na boisku podczas spotkania, w którym reprezentacja USA przegrała 1:3 z Brazylią.

We wtorek polscy siatkarze zmierzą się z Argentyną, która w poniedziałek straciła punkt w meczu z Japończykami, pokonując ich 3:2.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!