Nowy styl w Asseco Resovii. Biało-czerwona elegancja

Biała koszula z czerwonymi guzikami i marynarka zamiast koszulki polo i dresu. Do Asseco Resovii wkroczyła nowa moda, nowy styl. Nowy image miał swój debiut w poniedziałkowym meczu z Tytanem AZS Częstochowa. Niestety nieudany. Resoviacy przegrali po słabym meczu 1:3.
Do tego, że w garniturach czy też koszulach i marynarkach występują trenerzy i prezesi już się przyzwyczailiśmy. W Asseco Resovii postanowiono pójść jednak dalej. Podczas poniedziałkowego meczu PlusLigi w Rzeszowie z Tytanem AZS-em Częstochowa w stroje wizytowe ubrani byli także inni pracownicy klubu ze statystykami na czele.

Siedzący zawsze za boiskiem w sportowym stroju Sergiusz Ruszel i Michał Mieszko Gogol tym razem przywdzieli wizytowe koszule i marynarki.

A wszystko to spowodowane jest współpraca klubu z łańcucką firmą odzieżową Lancerto. Asseco Resovia została ambasadorem tej marki, stąd wizytowe stroje w rzeszowskim klubie podczas spotkania.

W planach firma Lancerto ma w ogóle stworzenie limitowanej edycji koszul, czy spinek inspirowanych marką Asseco Resovia by Lancerto. Ta byłaby dostępna dla kibiców.